Ypatingi pasiūlymai

30 % nuolaidos

Detoksikuojamoji, stangrinamoji procedūra su viso kūno šveitimu, kūno masažu ir įvyniojimu UNDINĖLĖ

Procedūrai naudojamų dumblių sudėtyje gausu vitaminų, chlorofilo ir mineralinių druskų, pasižyminčių odos drėgmę atkuriančiomis ir stangrinančiomis savybėmis. Dumbliai itin detoksikuoja kūną, stabdo senėjimo procesus, stangrina odą. Tai viena veiksmingiausių priemonių kovojant su celiulitu. Procedūros metu atliksime viso kūno šveitimą ekologiškomis žolelėmis, viso kūno masažą bei dumblių įvyniojimą su bandažais. Procedūros pabaigoje patepsime stangrinamojo kremo su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis ir liekninamuoju kompleksu.

Trukmė 90 min., kaina 55 Eur.

 

Anticeliulitinis, liekninamasis kūno įvyniojimas su anticeliulitiniu masažu, vulkaniniu purvu bei viso kūno šveitimu rozmarino žolelėmis EIFELFANGO

Eifelfango – tai išdžiovintas užgesusio vulkano dumblas, pagal specialią technologiją susmulkintas į miltelius ir sterilizuotas 300 laipsnių temperatūroje. Jis pasižymi gydomosiomis savybėmis: stimuliuoja imuninę sistemą, skatina kraujotaką, aktyvina limfos apykaitą, atpalaiduoja raumenis, mažina skausmus. Po procedūros oda taps stangresnė, glotnesnė, o probleminės vietos atrodys lygesnės.

Trukmė 90 min., kaina 55 Eur.