Veido procedūros

VEIDO MASAŽAS

Šio masažo nauda neabejotina: aktyvinama kraujotaka ir limfos sistema, todėl jis gali padėti mažinti veido patinimą ir paburkimą. Taip pat masažuojant stimuliuojami veido raumenys, todėl mažėja raukšlės, stangrinama ir skaistinama veido oda, greičiau atsinaujina odos epidermis, formuojamas veido ovalas. Po šio masažo oda atsigauna, grįžta sveika jos spalva. 

 

VEIDO ODOS VALYMO IR PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA

Per šią procedūrą pirmiausia nuvalomas makiažas ir atliekamas giluminis veido odos šveitimas, veidą atpalaiduojantis masažas. Uždedama speciali, veiksmingai odos biologinę pusiausvyrą atkurianti kaukė ir, kol ji veikia, daromas plaštakų masažas. Galiausiai užtepamas odos tipui tinkantis kremas ir atliekamas lengvas veido masažas, kad į odą geriau įsigertų veikliosios kremo medžiagos. Per šią procedūrą ne tik pagražėsite ir atgaivinsite veido odą, bet ir pailsėsite.

 

STANGRINAMOJI VEIDO PROCEDŪRA „GROŽIO KARALIENĖ“

Per šią procedūrą puoselėsime jūsų odą su itin giliai odą veikiančiais BABOR veido priežiūros produktais. Pirmiausia nuvalomas makiažas švelniai veikiančiu valikliu su augaliniais ekstraktais, atliekamas odos šveitimas drėkinamuoju cukranendrių šveitikliu, įtrinama stangrinamoji grožio ampulė ir atliekamas veido masažas su regeneruojamuoju kremu. Galiausiai užtepama stangrinamoji veido kaukė-kremas su žaliąja kava guarana. Procedūros poveikį pajusite iš karto: oda taps glotnesnė, lygesnė ir pastebimai stangresnė. Šią veido procedūrą taip pat galima jungti su bet kuria kūno procedūra.