Pirkimo - pardavimo taisyklės

UAB „Ritos masažai“

A. Juozapavičiaus g. 6A-8,

LT-09310 Vilnius

+37064019979

info@ritosmasazai.lt

Paslaugas ir produktus parduodame pilnamečiams individams, įmonėms, susivienijimams bei bendrovėms Lietuvoje. Produkcijos kainos Lietuvoje nurodytos su 21% pridėtinės vertės mokesčiu. 

Užsakymas

Individualūs užsakymai priimami per internetinę parduotuvę. Jei to negalite padaryti, užsakyti galite telefonu +37064019979.

Prieš užsakydami paslaugas ar produktus iš mūsų internetinės parduotuvės, susipažinkite su šiomis taisyklėmis ir pristatymo terminais.

Užsakymo patvirtinimas

Elektroniniu laišku jums atsiųsime užsakymo patvirtinimą, kuriame bus nurodyta užsakytų paslaug7 ar produktų kaina, pristatymo išlaidos.

Apmokėjimo būdai

  • grynais pinigais atsiimant prekes. Susisiekite tel. +37064019979  ir sutarkite atsiėmimo laiką. 
  • elektroniniu pavedimu per PaySera

 

Pristatymo būdas ir apmokėjimas

Lietuvoje užsakytas sprekes pristatome, naudodami Lietuvos pašto paslaugas, todėl labai svarbu, kad nurodytumėte tikslų adresą ir telefono numerį.

Dėmesio! Jei per 7 dienas negausite pranešimo apie prekės atsiuntimą, susisiekite mūsų pagalbos telefonu +37064019979 arba info@ritosmasazai.lt

Atsiėmimas iš sandėlio

Užsakytas prekes galite atsiimti tiesiai iš atstovybės Vilniuje. Susisiekite tel. +37064019979 ir sutarkite atsiėmimo laiką. Atsiimant iš atstovybės atsiskaitoma grynais.

Pristatymo laikas

Pristatymo laikas pagal nustatytus Lietuvos pašto ar kitų logistikos įmonių siuntų pristatymo terminus. Atstovybė rezervuoja 1-2 dienas užsakytų prekių pakavimui ir išsiuntimui.

Grąžinimas

Laikantis vartotojų teisių reikalavimų, jūs turite teisę grąžinti savo užsakymą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo  („Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės, patvirtintos 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.)
Jei prekę grąžinate, praneškite apie tai mums telefonu +37064019979. Jei neketinate iš pašto atsiimti savo prekės, neduokite nurodymo ją išsiųsti atgal, bet paskambinkite mums. Prekės nepasiėmimo negalima tapatinti su prekės grąžinimu ar atsisakymu.

Jei prekė lieka nepasiimta, turime teisę išstatyti 20 EUR sąskaitą už aptarnavimą, pakavimą, siuntimo išlaidas, grąžinimo ir su grąžinimu susijusias išlaidas.

Esant problematiškai situacijai

Jei prekė yra ne tokia kokią jūs užsakėte , prekė nebuvo pristatyta ar yra pažeista ar sugadinta, susisiekite su mumis tel. +37064019979 ar elektroniniu paštu.

Jei prekė yra pažeista Pašte ar logistikos įmonėjė, pildykite reklamaciją.

Scroll to Top